
Model Solo Pro Fra Jingle Miner Minedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 4.8 TH/s for et strømforbrug på 96W.
| Dagligt | Månedligt | Årligt | |
|---|---|---|---|
| Indkomst | $ 0.17 | $ 5.22 | $ 62.68 |
| Elektricitet | $ 0.09 | $ 2.81 | $ 33.66 |
| Overskud | $ 0.08 | $ 2.42 | $ 29.02 |
| Algoritme | Hashrate | Forbrug | Effektivitet | Rentabilitet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 4.8 TH/s±10% | 96W±10% | 20.00j/TH | $ 0.08 |
| Producent | Jingle Miner |
| Model | Solo Pro |
| Også kendt som | JingleMiner BTC Solo Pro 4.8T |
| Udgivelse | Sep 2025 |
| Størrelse | 180 x 102 x 54mm |
| vægt | 650G |
| Støjniveau | 35db |
| Kraft | 96W |
| Spænding | 12V |
| Grænseflade | Wifi |
| Temperatur | 5 - 35 °C |
| Fugtighed | 5 - 65 % |